Ahoj,

Som web developer system administrator network administrator Bruno Hauer.

PHP - HTML/CSS - UNIX - TCP/IP

Niečo krátko o mne

Moje meno je Bruno Hauer. Pochádzam zo Slovenska a vyštudoval som školu Strednú priemyselnú školu dopravnú v Trnave odbor Elektrotechnika v doprave a telekomunikácie. Už na základnej škole ma zaujímali rôzne odvetvia IT technológií ako je napríklad systémová a sieťová administrácia, tvorba webových aplikácií a webových stránok a na strednej škole som tieto záujmy ďalej rozširoval.

IT sa venujem už od roku 2010, kedy som sa učil vytvárať jednoduché herné servery a herné webové stránky.
Rok 2014 bol pre mňa významný, keďže som dostal pod krídla v tej dobe veľký herný portál FRAGTIME.cz.
Neskôr v roku 2016 som vytvoril komplexný systém FRAGSYS pre administráciu a komplexné prevádzkovanie herného portálu vrátane všetkých serverov.

<?php echo ' Pri tvorbe webových stránok sa zaoberám front-endom, čo je v podstate dizajn stránky a najmä back-endom čo je celkové fungovanie webovej aplikácie. Využívam najnovšie technológie na tvorbu webových stránok a webových aplikácií, takže všetky stránky sú skvele prispôsobené aj mobilným zariadeniam / tabletom alebo aj dokonca televíziám alebo obrazovkám s väčším rozlíšením.'; ?>

bruno@hauer:~$ Ďalšie väčšie hobby je administrácia UNIX systémov ako po softvérovej tak aj hardvérovej stránke. Dlhoročne sa venujem administrácií systémových aplikácií ako sú webové aplikácie, databázy, emaily, dns, monitorovacie a zabezpečovacie aplikácie, backup systémy a podobne.

Sútaže - certifikáty - školenia

2015 - Certifikát CCNA Routing and Switching: Introduction to Networks - Cisco
2016 - 1. miesto v krajskom kole ZENIT v programovaní v kategórií WEB DIZAJN v Trnave
2017 - 1. miesto XXXIX. ročníka krajskej prehliadky SREDOŠKOLSKEJ ODBORNEJ ČINNOSTI v odbore informatika v Galante s prácou web aplikácie FRAGSYS pre Ministerstvo dopravy a výstavby SR
2017 - Certifikát 39. ročníku celoštátnej prehliadky STREDOŠKOLSKEJ ODBORNEJ ČINNOSTI v odbore informatika v Banskej Bystrici s prácou web aplikácie FRAGSYS pre Ministerstvo dopravy a výstavby SR
2017 - Vyhláška § 21 - Elektrotechnik podľa Vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z.

„For someone programming means a work but for me programming represent my hobby and that is the reason why I really enjoy it."

Povedali o mne

„Veľmi dobrá komunikácia. Ústretovosť a snaha všetko rýchlo a kvalitne vyriešiť. Flexibilnosť a práca aj nad rámec povinností."
Peter Vaško - ANNO.sk Zobraziť web
„Bol to pekný pohľad sledovať vývoj mojej budúcej stránky a ešte krajší pohľad bol pri posledných úpravách na stránke. Stránka pre môj fotoateliér bola presne podla mojich predstáv."
Monika Kirinovičová - MonikVDphoto.sk Zobraziť web
„S výsledkom som nadmieru spokojný. Design som nehaľ na uvážení Bruna a dopadlo to skvele."
Tibor Kružel - KamenarstvoKruzel.sk Zobraziť web

Referencie

Prezentácia zopár projektov

FRAGTIME.cz

FRAGTIME.cz

GabrielaSTART.sk

GabrielaSTART.sk

StudujDopravu.sk

StudujDopravu.sk

MediacnaKancelaria.sk

MediacnaKancelaria.sk

DroneRacingSlovakia.com

DroneRacingSlovakia.com

ppg

ANNO.sk

mnkvd

MonikVDphoto.sk

kmnrstv

KamenarstvoKruzel.sk

Kontakt

Zaujal som Vás? Neváhajte ma konktanovať! :)


Bruno Hauer

Trnava, Slovakia

ks.14777senurb@reuah

Meno
Email
Text