BRUNO HAUER


Som full-stack web developer
portfolio O mne

StudujDopravu.sk

Tento web bol špeciálne vytvorený pre Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v roku 2016-2017 pre projekt Študuj Dopravu! Túto prácu sme využili aj v súťaži SOČ (stredoškolská odborná činnosť) popri štúdiu na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave.

Študuj Dopravu!

Hlavným cieľom projektu je priblížiť žiakom základných škôl a ich rodičom možnosti stredoškolského odborného vzdelávania v oblasti dopravy, predstaviť prepojenie študijných a učebných odborov s povolaniami v doprave a poukázať na možnosti uplatnenia absolventov v praxi.

Po prvotných stretnutiach, kde sme preberali vývoj webovej stránky, sme s Matejom Bunčekom dali dokopy hlavy a niečo vymysleli. Konkrétne ja som sa staral o back-end ako je redakčný systém spolu s administráciou a @Matej sa postaral o krásny front-end.

Po spustení webu sme sa zúčastnili školského kola Stredoškolskej odbornej činnosti na SPŠD Trnava, kde sme postúpili do Krajského kola SOČ, ktoré sa konalo v Galante. V krajskom kole sme vyhrali prvé miesto v odbore informatiky. Následne s touto prácou sme sa zúčastnili aj celoslovenskej súťaže SOČ, ktorá sa konala v Banskej Bystrici.Back-end je postavený na systéme FRAGSYS.

Matej Bunček - www.themartes.com


Študuj Dopravu! - www.studujdopravu.sk

Galéria