Implementácia Microsoft 365

Kompletná implementácia micorosft 365

Určite oceníte aby Vaši zamestnanci mali tie najkvalitnejšie nástroje na prácu. Ako je Outlook a firemný email, Teams na efektívne meetingy, OneDrive na zdieľanie súborov a ďalšie. Moderný dynamický štýl práce si vyžaduje nástroje, ktoré umožňujú efektívne pracovať kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

Jeden z balíčkov Microsoft 365 - Microsoft Teams
 • Microsoft Teams

  Komplexný nástroj, ktorý Vám ponúkne všetko, čo potrebujete na prácu (aj z domu) - chat, zdieľanie súborov, práca so súbormi, kalendáre a veľa ďalšieho. Táto aplikácia je priamo prepojená s Microsoft SharePoint, Microsoft OneDrive.

 • Microsoft Exchange

  Cloudový e-mailový server s vysokou dostupnosťou a samozrejme na vlastnej doméne. Pomocou Microsoft Exchange budete mať profesionálne firemné e-maily pre všetkých zamestnancov.

 • Microsoft OneDrive

  Centrálne aj tímové cloud úložisko, ktoré môžete využiť nielen na ukladanie súborov. Súbory môžete bezpečne zdieľať aj so svojimi zákazníkmi. OneDrive zároveň vie zálohovať súbory zo počítačov, tak v prípade straty alebo poškodenia máte súbory vždy k dispozícií.

 • Security & Compliance

  Microsoft ponúka širokú škálu zabezpečenia. Využite tak Microsoft Defender naplno a zaistite bezpečie firemných dát a vašich zariadení. Buďte si istí, že dodržiavate GDPR nad svojimi súbormi. Na dodržiavanie týchto zákonov vám pomôže nástroj Azure Information Protection.

štýl práce si vyžaduje nástroje od Microsoftu so správnou implementáciou.

Microsoft 365 (predtým Office 365) integruje v jednom balíku aplikácie  Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Publisher a Access so zabezpečenými cloudovými službami Exhhange, OneDrive, SharePoint, Teams. V prípadne v balíku Microsoft 365 Business Premium taktiež aj Intune a Azure Information Protection.

Každý z používateľov bude mať k dispozícii až 1TB úložného priestoru v službe OneDrive.

Podľa môjho názoru, každá moderná firma by mala uvažovať nad riešením od Microsoft 365. V súčasnosti je potrebné aj moderné sa zbavovať papierov a tieto balíky to ponúkajú. Taktiež prináša v priemere 45% úspory nákladov. 

Správnym využitím cloudového riešenia, sa zbavíte investícií na kúpu a správu firemných serverov, keďže to všetko zastrešuje Microsoft 365.

Bruno Hauer

HAUER IT Solutions

užívateľov v roku 2022
0 miliónov
firiem, ktoré používajú Microsoft 365
0 tisíc

Neváhajte ma kontaktovať

Mali by ste záujem o správnu implementáciu Microsoft 365 do Vašej firmy? Som pripravený Vám pomôcť, zaškoliť Váš personál a pripraviť všetko potrebné. Stačí ma len kontaktovať.

Návrat hore